2015 ANKARA ŞİİR ŞÖLENİ
![2015 ANKARA ŞİİR ŞÖLENİ](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_12133851_img_2267kopyala.jpg)
2015 Ankara Şiir Şöleni etkinlikleri çerçevesinde, 20 Nisan 2015 Pazartesi günü saat 09:00´da, Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda Şiir Okuma ve Şiir Yazma dallarında ilçe elemeleri yapıldı.
Ortaokullarda Atilla İLHAN´a ait "An Gelir" adlı şiiri seslendiren Atatürk Ortaokulu öğrencisi Ali Gürkan AKILLILAR, liselerde ise Elmadağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Sude GÜNGÖR Necip Fazıl KISAKÜREK´e ait "Zindandan Mehmete Mektup" adlı şiir ile birinci olmuşlardır.Dereceye giren öğrencilerimiz, 13-14 Mayıs 2015 tarihlerinde Ankara´da yapılacak olan il finalinde İlçemizi temsil edeceklerdir.
Öğrencilerimizi, emeği geçen idareci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.