ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI’NIN 96.YILDÖNÜMÜ ELMADAĞ’DA COŞKUYLA KUTLANDI

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI’NIN 96.YILDÖNÜMÜ ELMADAĞ’DA COŞKUYLA KUTLANDI

Yurt genelinde olduğu gibi İlçemizde de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı düzenlenen törenlerle kutlandı.

 Kutlama programı,Elmadağ Kaymakamlığı önündeki Atatürk Anıtına 09.30’da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çelenginin sunulması,saygı duruşu ve Cumhuriyet İlkokulu öğretmeni Hanefi Ataklı yönetiminde Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinin eşliğinde İstiklal Marşının okunması ile başlandı.Ardından kutlama programı için saat 10.00’da Gümüşpala İlkokulu bahçesine geçildi.

Programa Elmadağ Kaymakamı Sayın Resul Kır,İlçe Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Sayın Orhan Bıçkıcı,Elmadağ Belediye Başkanı Sayın Gazi Şahin,kurum amirleri ,öğretmen ve öğrenciler ile Elmadağ halkı katıldı.

Okul Müdürü Sayın Kenan Karagöz’ün günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla başlayan program öğrencilerin okuduğu şiir,halk oyunları,flüt dinletisi ile devam etti.İzleyenlerin beğenisini kazanan programda protokol üyeleri de konuşma yaptı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Omaç:”Öğrencilerimizin hazırladığı program günün anlamına uygun oldu.Onları hazırlayan okul idarecilerime,öğretmenlerime,kıymetli velilerime teşekkür ederim.Çocuklarımız bizim geleceğimizdir.Bütün çabamız onları en iyi şekilde yarınlara hazırlamak içindir”dedi.

 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle ilçemiz okulları arasında yapılan resim, kompozisyon ve bilgi kültür yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile kutlama programı sona erdi.

13-04-2016

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.