ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
3. EĞİTİM, BİLİM VE KÜLTÜR ŞENLİKLERİ
Elmadağ Kaymakamlığı, Elmadağ Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliğinde 2.Eğitim, Bilim ve Kültür Şenlikleri düzenlendi.![3. EĞİTİM, BİLİM VE KÜLTÜR ŞENLİKLERİ](/meb_iys_dosyalar/2014_11/k_13135835_sam_0060.jpg)
Elmadağ Kaymakamlığı, Elmadağ Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliğinde 3´ncüsü düzenlenen Elmadağ Eğiitim, Bilim ve Kültür Şenlikleri 29-30 Eylül-1 Ekim 2014 tarihlerinde düzenlendi. İlçemiz okullarınca stantlar aıldı, şenlik süresince okullarımız folklor ekiplerince gösteriler düzenlendi.