ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

4.EĞİTİM, BİLİM, KÜLTÜR ŞENLİKLERİ 3.GÜN ETKİNLİKLERİ

4.EĞİTİM, BİLİM, KÜLTÜR ŞENLİKLERİ 3.GÜN ETKİNLİKLERİ

Elmadağ Kaymakamlığı, Elmadağ Belediyesi ve Müdürlüğümüz işbirliğinde düzenlenen "Elmadağ 4. Eğitim Bilim ve Kültür Şenliği" nin üçüncü gününde, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ilçemizi ziyaret etti. Okullarımızın hazırlamış olduğu stantları tek tek gezerek öğrencilerimizle sohbet etti.

Sayın Akdoğan, daha sonra Belediye önünde halka hitaben yaptığı konuşmasında; "Türkiye´nin kaydettiği başarılar halktaki özgüven sayesindedir.  Halkımız bir şeyler yapabileceğine dair daha da güçlenmiş durumda. Bu sebeple Türkiye bölgesel bir aktör, bir güç oldu. Her alanda çok büyük mesafeler alıyoruz. Geleceğimiz çocuklarımız, onların üzerine titrememiz gerekiyor. Onları çok iyi eğitmemiz gerekiyor. Bu yüzden şu anda kamu yatırımlarında en büyük payı Milli Eğitim alıyor. Hiçbir şeyi esirgemiyoruz. Ne yapmamız gerekirse; tabletlerden akıllı sınıflara, akıllı tahtalara kadar yavrularımız her şeyin en iyisine layık. Biz onlara daha iyi bir gelecek sunmanın gayreti içindeyiz" ifadesini kullandı.

Okullarımızın hazırlamış olduğu halk oyunları gösterileri, şarkı, türkü ve şiir dinletisi, baba-oğul ekip yarışmaları ile eğlenceli bir şekilde şenlikler sona erdi.

 

Şenliklerin yapılmasında katkılarından dolayı, Elmadağ Kaymakamlığı, Elmadağ Belediyesi, İlçemiz Okullarına ve şenliklerde görev alan idareci, öğretmen ve öğrencilerimize, Ayrıca; şenlikler süresince bizleri yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

 

 

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.