ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ADAY ÖĞRETMENLER KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

ADAY ÖĞRETMENLER KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

    Ataması yapıldıktan sonra staj eğitimi için Elmadağ’da göreve başlayan aday öğretmenlere,Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tanışma kahvaltısı verildi.

          14/03/2016 Pazartesi günü saat 08.30’da Elmadağ Belediyesi Kültür Evi’nde gerçekleştirilen tanışma kahvaltısına Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Omaç’ın yanı sıra,Elmadağ Kaymakamı Resul Kır,Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin,Elmadağ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Dursun Karakuş ve İlçede göreve başlayan 8 aday öğretmen,aday öğretmenlerin danışman öğretmenleri ve ilgili okul müdürleri katıldı.

  Kahvaltı sonrası aday öğretmenlere seslenen Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Omaç,” Eğitim camiamız sizden çok şey bekliyor. Çocuklar ülkemizin geleceğidir.Onları sizlere emanet ediyoruz.Bu emanete gereken özeni göstererek heba etmeyeceğinizi umuyorum;ayrıca Ben bize burada ev sahipliği yapan ve daima yanımızda olan Elmadağ Belediye Başkanı Sayın Gazi Şahin’e de teşekkür etmek istiyorum” dedi;ayrıca kahvaltıda söz alan İlçe Kaymakamı Resul Kır,”Öğretmenlik,emek,özveri,sabır ve hoşgörü isteyen bir meslektir.Eğitim bizim en öncelikli meselelerimizdendir.Yarınlarımız sizin elinizde şekillenecek.Hepinize bu çetin yolda başarılar dilerim” dedi.

     Tanışma kahvaltısına iştirak eden ve eğitime verdiği destekle daima eğitimcilerin yanında olan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin,”İnsana hizmet eden meslekler zor ama değerlidir.Öğretmenlik ise insana hizmet eden mesleklerin en değerlisidir,öğretmenliğin değerini iyi anlayıp mesleğinize dört elle sarılmalısınız” dedi.   

14-03-201614-03-201614-03-201614-03-201614-03-2016

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.