ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AĞAÇ DİKME ŞENLİĞİ

AĞAÇ DİKME ŞENLİĞİ

     Senin de dikili bir fidanın olsun ağaçlandırma etkinliği 15/04/2016 Cuma günü Elmadağ Tatlıca Mevkiinde gerçekleştirildi.

     Elmadağ Kaymakamlığı, Elmadağ Belediyesi ve ilçemizin tüm kamu kurum kuruluş ve sivil toplum örgütlerinin katılımıyla “Senin de Dikili Bir Fidanın Olsun” ağaçlandırma etkinliğine Elmadağ Kaymakamı Sayın Resul Kır, Elmadağ Belediye Başkanı Sayın Gazi Şahin, Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Omaç, Elmadağ İlçe Müftüsü Sayın Metin Arcaklıoğlu, bazı daire amirleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

     Daha yeşil bir Elmadağ için kolların sıvandığı ve İlçe Müftüsü Sayın Metin Arcaklıoğlu’nun duaları eşliğinde  10 000 fidan toprakla buluştu.

 

     Etkinlikte bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Omaç:”Her orman birer oksijen kaynağıdır. Ormanların faydaları saymakla bitmez. Ormanlarını bilinçsiz tüketen ülkeler, sadece çölleşmekle kalmazlar, sahip oldukları en büyük doğal zenginliği de kaybetmiş olurlar. Sevgili öğrenciler, sadece ağaç dikerek değil, az tüketerek ve geri dönüştürerek de dünyamızı koruyabiliriz” dedi. 

 

13-04-2016

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.