ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANNEM HER ŞEYE DEĞER KONULU YARIŞMANIN ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ANNEM HER ŞEYE DEĞER KONULU YARIŞMANIN ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

      17/05/2016 Salı saat 10.00’da Kocatepe Kültür Merkezi’nde “Annem Her şeye Değer “konulu mektup yazma ve şarkı söyleme yarışmasının ödül töreni yapıldı.

     Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı’nın ortaklaşa düzenlediği yarışmanın ödül törenine Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek,Vali Yardımcısı Süleyman Hürrem Aksoy, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Muhterem Kurt, Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Omaç, öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldı.

     Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın söylenmesiyle başlayan program protokol konuşmaları ile devam etti  ve Ankara Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin mini konserinin ardından ödül törenine geçildi.

 

     Şehit Sertaç Uzun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Enes Hakkı Gültekin “Annem Her Şeye Değer” konulu şarkı söyleme yarışmasında jüri özel ödülüne layık görülürken “Annem Her Şeye Değer” konulu mektup yazma yarışmasında Aysun Turan Ankara 2.oldu.

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.