ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Badminton U-19 Milli Takımına Seçilen Öğrencilerimiz
![Badminton U-19 Milli Takımına Seçilen Öğrencilerimiz](/meb_iys_dosyalar/2021_06/22115430_IMG_20210622_115105_347.jpg)
Halk Eğitim Merkezimizde badminton kurslarıyla çalışmalarını sürdürüp Badminton U-19 Milli Takımına seçilen, Açı Koleji öğrencilerimiz, Cevriye İŞCAN ve Nur YALÇINKAYA ile Badminton antrenörü usta öğreticilerimiz Bahadır Kağan Kola ile Ferhat Tiftikçi'yi Müdürümüz Aytaç Özel tebrik etti.
#BaşarıAslaTesadüfDeğildir