ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakan Selçuk’tan Çocukların Mektuplarına Müjdeli Cevap...

Bakan Selçuk’tan Çocukların Mektuplarına Müjdeli Cevap...

          Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Elmadağ Şehit Ersin Utlu İlk-Orta Okulu 4., 5. ve 8. Sınıf öğrencilerinin kendisine yazdığı mektuplara anında cevap verdi. Elmadağlı öğrenciler, doğrudan Bakan Selçuk’a hitaben yazdıkları mektuplarında, okulları için “Z Kütüphane” talep ettiklerini belirttiler. Kendisine gelen öğrenci mektuplarını titizlikle değerlendiren Bakan Selçuk, Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Özel’i bu konuda ivedilikle görevlendirdi. Aynı gün okulu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü, öğrencilere Ziya Öğretmenlerinin selamlarını ve hediyelerini ulaştırarak, Sayın Bakanımızın talimatıyla okullarına çağımızın standartlarında modern bir Zenginleştirilmiş Kütüphane yapımına hemen başlanacağı müjdesini verdi.

         Aldıkları bu güzel haber karşısında öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.          

         Biz de, her fırsatta “Haydi Çocuklar Açın Kanatlarınızı” diyen sayın bakanımıza, çocuklarımızın taleplerine karşı gösterdiği yakın ilgi ve hassasiyetinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.

 

 

    02-04-201902-04-2019            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.