ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Barut İlkokulu Aşure Etkinliği...
![Barut İlkokulu Aşure Etkinliği...](/meb_iys_dosyalar/2019_09/24151909_IMG_8950.jpg)
Barut İlkokulu anasınıfı öğrenci, öğretmen ve velileri tarafından düzenlenen aşure etkinliğine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL ve okul müdürleri katıldı. Etkinlikte konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz; birlik, beraberlik ve dayanışmanın yapılan bu tür etkinliklerle daha da sağlamlaştığını vurguladı. Öğrenci ve velilerle beraber aşure dağıttıktan sonra emeği geçen idareci, öğretmen, veli ve öğrencilere teşekkür etti.