ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beden Eğitimi Öğretmenleri İle Toplantısı Yapıldı.

Beden Eğitimi Öğretmenleri İle Toplantısı Yapıldı.

İlçemiz okullarında görev yapan Beden Eğitimi öğretmenlerinin katılımlarıyla, 14 Aralık 2016 Çarşamba günü saat 14:00´da, İlçemiz Atatürk Ortaokulu´nda toplantı yapıldı. 

Öğretmenlerimizin kendilerini tanıtmalarıyla başlayan toplantı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhan ERANIL´ın, öğrencilere spor aşılamanın önemine ilişkin konuşmasıyla devam etti. İlhan ERANIL konuşmasında; "Öğrencilerimizin, başta madde bağımlılığı ve uyuşturucu maddelerden uzak durmaları, sağlıklı bir şekilde yaşam sürmeleri, derslerden dolayı oluşan streslerini atmalarında, Bedem Eğitimi dersinde yapılacak çalışmaların büyük rol oynamaktadır. Bunun yanında öğrencilerde sporu alışkanlık haline getirmek için çaba sarfetmeliyiz" dedi.

Daha sonra öğretmenlerimiz tek tek söz alarak görev aldıkları okullarda karşılaştıkları sıkıntılar, yatıkları ve önümüzdeki günlerde yapmayı planladıkları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

 

15-12-2016

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.