ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Belediye Başkanı Sayın Gazi ŞAHİN´i makamında ziyaret ettik.

Belediye Başkanı Sayın Gazi ŞAHİN´i makamında ziyaret ettik.

13/12/2017 Çarşamba günü Belediye Başkanımız Sayın Gazi ŞAHİN’i makamında ziyaret ettik.

        Ziyarete  Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü  Sayın İlhan ERANIL, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Tahsin ERDEM, Elmadağ Bilimsel, Kültürel, Sanatsal, Sosyal ve Sportif Etkinlikler Komisyonu üyeleri Sayın Murat Küçükçelebi, Sayın Cansen Kaşka, Sayın Semiha Kübra Yıldız, Elmadağ Çocuk Dostu Şehir Uygulamaları temsilcisi Sayın Serpil Kocaoğlu Çakır, İlçe Milli Eğitim  Müdürlüğü ARGE  sorumlusu Sayın Ayfer  YILDIZ katıldı.

        Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Elmadağ Belediye Başkanlığı İşbirliği ile yürütülmesi planlanan projeler üzerinde görüşüldü. Yapılacak projelerin detayları, yarışmalarda dereceye giren öğrencilere verilecek ödüller ve hediyeler hususunda Belediye Başkanımız Sayın Gazi ŞAHİN’e bilgi verildi. Başkanımızın görüş ve önerileri alındı.

        2017-2018 Eğitim öğretim yılında da Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yapacağımız programlarda  bize destek verecek Belediye Başkanımız  Sayın Gazi Şahin’e teşekkür edildi.

14-12-2017

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.