ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Belediye Başkanımıza Teşekkür Ziyaretinde Bulunduk

 06/06/2017 Salı günü   Belediye   Başkanımız Sayın Gazi ŞAHİN’i  makamında ziyaret ettik.
Belediye Başkanımıza Teşekkür Ziyaretinde Bulunduk

        Ziyarete  Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü  Sayın İlhan ERANIL, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Dursun KARAKUŞ, İlçe Milli Eğitim Kültür Komisyonu üyeleri  Sayın Tülay REÇBER ve   Sayın  Kadriye ARI,  İlçe Milli Eğitim  Müdürlüğü ARGE  sorumlusu Sayın Ayfer  YILDIZ katıldı.

        Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Elmadağ Belediye Başkanlığı İşbirliği ile 26/05/2017 Cuma günü saat 10:00 da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Kültür ve sanat Merkezinde yapılan   törenle İl ve İlçe Milli Eğitim müdürlüklerince düzenlenen yarışmalarda dereceye giren tüm öğrenciler   Belediye Başkanımız Sayın Gazi ŞAHİN tarafından  ödüllendirilmişti.

   

        İl ve ilçe Mili Eğitim Müdürlüklerince düzenlenen yarışmalarda dereceye giren  ve birincilik ödülü alan öğrencilere 150 tl ,ikincilik ödülü alan öğrencilere 100 tl ,üçüncülük ödülü alan öğrencilere 50 tl para ödülü verilirken  Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Elmadağ Belediye Başkanlığı İşbirliği ile  yürütülen Elmadağ  Kitap Okuyor Projesi  kapsamında  yapılan kitap okuma yarışmasında üçüncülük ödülü alan üç öğrenci ve bir veliye gram altın, ikincilik ödülü alan üç öğrenci ve bir veliye çeyrek altın , birincilik ödülü alan üç öğrenci ve bir veliye yarım altın ödülü verildi. Böylelikle İlçe genelinde toplam 219 öğrenci ödüllendirildi.

        Sene boyunca yaptığımız bütün programlarda  bizden yardımlarını esirgemeyen   Belediye Başkanımız  Sayın Gazi Şahin’e çok teşekkür ediyoruz .

07-06-2017

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.