ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİSİKLETLER BU KEZ LİSELİ ÖĞRENCİLERE VERİLDİ

BİSİKLETLER BU KEZ LİSELİ ÖĞRENCİLERE VERİLDİ

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gönderilen bisikletlerin dağıtımı Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda  yapılan bir törenle öğrencilere verildi.

 

     “Türkiye Sağlıklı Beslenme Hareketli Hayat Programı” kapsamında Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gönderilen 25 adet bisikletin dağıtım törenine,Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin,Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Omaç,Sağlık Gurup Başkanı Sadık Sakallı,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Dursun Karakuş,okul müdürleri,öğretmen,öğrenci ve veliler katıldı.

 

      14/06/2016 saat 11.30’da dağıtılan bisikletler için yapılan törende bir konuşma yapan Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Omaç:”Sağlıklı bir gelecek için hayatınızda spora mutlaka zaman ayırmalısınız.Biz geleceğimizi sağlıklı bir nesle emanet etmek istiyoruz.Sağlıklı bir topluma ulaşmak için bireylerin de kendi sağlığına dikkat etmesi gerekir.Devletimiz vatandaşlarımızın sağlıklı yaşaması ve bilinçlenmesi konusunda gereken özeni göstermekte ve projeler geliştirmektedir” dedi.

 

     Bisikletlerini alan öğrencilerin mutluluğu yüzlerinden okunurken tören hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle son buldu.

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.