ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dart Turnuvası
![Dart Turnuvası](/meb_iys_dosyalar/2022_04/07141350_FB_IMG_1649329966764.jpg)
Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlediğimiz, 173 öğrencimizin katıldığı "Okullar Arası Dart Turnuvasında" dereceye giren öğrencilere ödülleri düzenlenen törenle takdim edildi. Tören; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Aytaç Özel, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sn.İbrahim Tekiner, Okul Yöneticileri ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Müsabakalarda yarışan ve dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.