ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“DEDEME NİNEME MEKTUP YARIŞMASI”NDA ANKARA İKİNCİSİ OLDUK

“DEDEME NİNEME MEKTUP YARIŞMASI”NDA ANKARA İKİNCİSİ OLDUK

Geçmiş nesille şimdiki nesli kucaklaştırmak, buluşturmak ve kaybolmaya yüz tutmuş değerlerimizi yeniden canlandırmak için Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu ve bu yıl ikincisi yapılan sosyal ve kültürel sorumluluk projesi“ Dedeme Nineme Mektup Yarışması” nda Ankara’da ortaöğretim okulları kategorisinde Elmadağ İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Tuğçe Seymen ikinci oldu.

     Yarışma sonrası İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Omaç’ı Elmadağ İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Sayın Mahmut İşler, öğrencimizi yarışmaya hazırlayan müdür yardımcısı Sayın Ersel Can ve öğrencimiz Tuğçe Seymen ziyaret etti.

     Gerçekleştirilen ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Omaç:”Geçen yıl bu yarışmada ortaokullarda birinci olmuştuk. Bu yıl ikinci olmak ve üst üste derece almak bizim dedelerimize ninelerimize gösterdiğimiz sevginin, saygının en önemli işaretidir. Dedelerimiz ninelerimiz evlerimizin süsüdür, olmazsa olmazıdır. Onların tecrübelerine, olgunluklarına, hoşgörülerine her zaman ihtiyacımız var” dedi.

 

     Ankara’da ortaöğretim okulları kategorisinde ikinci olan Elmadağ İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Tuğçe Seymen Altındağ Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde yapılan görkemli bir ödül töreni ile ödülünü aldı.

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.