ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Elmadağ Başarıya Koşuyor
![Elmadağ Başarıya Koşuyor](/meb_iys_dosyalar/2021_12/01105758_FB_IMG_1638345111244.jpg)
Süleyman BELEDİOĞLU(Bonus Hoca) ile YKS hazırlık sürecindeki öğrencilerimize yönelik İlçe Mİlli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen "Elmada Başarıya Koşuyor" bilgilendirme ve motivasyon çalışmaları "Beyin Temelli Motivasyon" semineri 30.11.2021 tarihinde 2 oturumda Hasanoğlan Atatürk Fen Lisesi ve Elmadağ Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.