ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın´a Ziyaret
![Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın´a Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2019_04/08111159_IMG_5913.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç Özel, Şube Müdürleri Tahsin Erdem, Güner Şahin, Ali Güzel ve Okul Müdürleriyle birlikte Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın´a yapılan ziyarette, ilçemiz okullarıyla gerçekleştirilecek olan "Mutlu Çocuklar Haftası" projesi hakkında bilgilendirme ve istişare toplantısı yapıldı. Ziyaret sonrası Sayın Başkana yeni görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun temennisinde bulunuldu.