Elmadağ Belediyesi Kent Tiyatrosu Bütün Ebeveynler Japonca Bilir Oyununu Sergiledi
![Elmadağ Belediyesi Kent Tiyatrosu Bütün Ebeveynler Japonca Bilir Oyununu Sergiledi](/meb_iys_dosyalar/2017_05/12101429_WhatsApp_Image_2017-05-04_at_12.36.46.jpg)
Elmadağ Belediyesi Kent tiyatrosunca düzenlenen Bütün Ebeveynler Japonca Bilir tiyatro oyunu 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Kültür ve Sanat Merkezi ‘nde 04/05/2017 saat 10: 00 da gösterime sunuldu.
İlçemiz ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin gösterimine sunulan Erdoğan KÜÇÜKÇELİK yönetimindeki oyun çok beğenildi .
Oyunu düzenleyen öğretmen ve öğrencilerine çok teşekkür eder, Katkılarından dolayı Elmadağ Belediye Başkanı Sayın Gazi ŞAHİN’e , Elmadağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sayın Müzeyyen YAMAK’a teşekkür ederiz.