ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Elmadağ Eğitimine Hizmet Etmiş Olup Tayinlerinden Dolayı Aramızdan Ayrılan Yönetici Ve Öğretmenlerimiz Onuruna Veda Yemeği Düzenlendi.

Elmadağ Eğitimine Hizmet Etmiş Olup Tayinlerinden Dolayı Aramızdan Ayrılan Yönetici Ve  Öğretmenlerimiz Onuruna  Veda Yemeği Düzenlendi.

30 Ağustos Zafer Bayramı günü programı akabinde, Elmadağ eğitimine hizmet etmiş olup tayinlerinden dolayı aramızdan ayrılan yönetici ve  öğretmenlerimiz onuruna  veda yemeği düzenlendi. Programımıza teşrifleri ile bizleri onurlandıran Elmadağ Kaymakam Vekili Ziya POLAT, Elmadağ Garnizon Komutanı Deniz Albay Tolga Hacı MİRZAOĞLU yemek  programa destek veren Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin Beye ve Elmadağ Kültür Merkezi personeline kurumumuz adına teşekkürü bir borç biliriz. Görevinden ayrılan meslektaşlarımıza yapmış  oldukları  hizmetten dolayı teşekkür ederek yeni görevlerinde başarılar dileriz 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

 

 

31-08-201831-08-201831-08-2018

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.