ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Elmadağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yöneticilerinden Refik OLGUN´a Hayırlı Olsun Ziyareti
![Elmadağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yöneticilerinden Refik OLGUN´a Hayırlı Olsun Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_08/17161542_IMG_5573.jpg)
Elmadağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hamit DEMİRCİ ve Yönetim Kurulu üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik OLGUN´a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. İlçemizde eğitim-öğretime gereken desteği vereceklerini belirten Yönetim Kurulu Üyeleri, Müdürümüze yeni görevinde başarılar dilediler.