ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Elmadağ Gençlik Merkezi ve Çocuk Kulübü Müdürü Yasin OLCAY, İlçe Milli Eğitim Müdürü Refik OLGUN´u Makamında Ziyaret Etti
![Elmadağ Gençlik Merkezi ve Çocuk Kulübü Müdürü Yasin OLCAY, İlçe Milli Eğitim Müdürü Refik OLGUN´u Makamında Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_10/18084013_IMG_9117.jpg)
Elmadağ Gençlik Merkezi ve Çocuk Kulübü Müdürü Yasin OLCAY, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik OLGUN´a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Elmadağ Gençlik Merkezi ve Çocuk Kulübü Müdürü Yasin OLCAY, ilçemiz okullarında öğrenim gören öğrencilere yönelik yapılacak faaliyetlerde her türlü desteği vereceğini belirtti. Müdürümüz Refik OLGUN´a yeni görevinde başarılar dileyerek, 2018-2019 eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundu.