ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İftar Programı

Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Elmadağ Anadolu Lisesi’nin bahçesinde çok sayıda davetlinin katıldığı bir iftar programı gerçekleştirdi.
Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İftar Programı

        20 Haziran Salı günü Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği iftar yemeğine, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan ERANIL, Elmadağ Kaymakamı Turgay ÜNSAL, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi ŞAHİN, Elmadağ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Tahsin ERDEM, Dursun KARAKUŞ ile birlikte resmi/özel okul ve kurum müdürleri iştirak etti.

        Elmadağ Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen iftar programına çok sayıda davetli katılım sağlandı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhan ERANIL yaptığı konuşmasında, okul müdürlerine ve İlçe Milli Eğitim personeline yıl boyunca yapmış oldukları çalışmalardan ve üstün gayretlerinden dolayı teşekkür etti. Ramazan ayının sonlarına gelindiğini belirten İlhan ERANIL, ”Ramazanın rahmetinin, mağfiretinin herkesi kuşatmasını diliyorum. Ayrıca; yarınki Kadir Gecenizi de kutluyorum. Bugün bu sofrada olduğu gibi birliğimiz, dirliğimiz daim olsun. Rabbim ülkemize huzur versin, esenlik içerisinde Ramazan Bayramına ulaşmayı hepimize nasip eylesin.” dedi.

21-06-201721-06-2017

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.