ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Okullar Arası Halk Oyunları Yarışması Düzenledi

Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Okullar Arası Halk Oyunları Yarışması Düzenledi

     Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Elmadağ ilçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliği ile  23/05/2017  Salı günü  okullar arası halk oyunları yarışması düzenledi,

     Kurtuluş Spor Salonu’nda gerçekleştirilen yarışmayı Elmadağ Belediye Başkanı Sayın Gazi Şahin, Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın   İlhan ERANIL, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Dursun Karakuş, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler ile çok sayıda Elmadağlı hemşerimiz  izledi.

     Yarışmanın    organizasyonunu Gazi Şahin Anadolu Lisesi Fizik Öğretmeni Ensar MANAV, sunuculuğunu  Elmadağ  Anadolu Lisesi resim öğretmeni Mustafa YELEN  yaptı. Öğrencilerimiz dereceye girmek için kıyasıya yarışırken okullarımızın başarısı da göz doldurdu ve  izleyenlerden  tam not aldı.

        Yarışmaya Ankara İl Hakem Kurulu Heyetinden Ankara İl temsilcisi Yaşettin KONAK, İl Hakem kurulu Başkanı Kenan TURAN, İl Hakem Kurulu Üyesi Haydar BAKIN, İl Düzenleme Kurulu Üyesi Sevda PATIR, Ulusal Hakem Nalan ARPACI, Nevin SOLUN ve Mutlu YASLIOĞLU, İl Hakemi Gizem KILIÇ, Serkan KELEŞOĞLU , Dilek KORKMAZ DEMİREL,  Orçun GÜNKUT KAYA ve Eyüp   HAN  katıldılar.

     Yarışmada minikler kategorisinde Kurtuluş İlkokulu , Barut İlkokulu , Mareşal Çakmak İlkokulu, Atatürk İlkokulu, Şehit Şener Gündem İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu

       Yıldızlar kategorisinde  Namık Kemal Ortaokulu, Şehit Ersin Utlu Ortaokulu

        Gençler kategorisinde Elmadağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , Elmadağ Anadolu Lisesi,  Gazi Şahin Anadolu Lisesi   yarıştılar.

     

     Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize ve onları yarışmaya hazırlayan öğretmenlerimize İlçe Gençlik ve Spor  Müdürlüğü tarafından   hazırlanan   kupa ve madalyaları takdim edildi.

     Yarışma sonrası, Elmadağ Belediye Başkanı Sayın Gazi Şahin ve Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın  İlhan ERANIL   yarışmaya katılan öğrencilerimizi tek tek kutlayarak tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

 

     Yarışma şu şekilde sonuçlandı:                                                                                                                                                                                                            

MİNİKLER KATEGORİSİ

YILDIZLAR KATEGORİSİ

1.

KURTULUŞ İLKOKULU

1.

NAMIK KEMAL ORTAOKULU

2.

BARUT İLKOKULU

2.

ŞEHİT ERSİN UTLU ORTAOKULU

3.

MAREŞAL ÇAKMAK İLKOKULU

 

 

       

 

 GENÇLER  KATEGORİSİ

1.

ELMADAĞ  MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

2.

ELMADAĞ ANADOLU LİSESİ

2.

 GAZİ ŞAHİN  ANADOLU LİSESİ

   
   

 

 

 

 

 

25-05-201725-05-201725-05-201725-05-201725-05-2017

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.