ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FATİH ORTAOKULU HER SINIF BİR PİYES OYNUYOR ETKİNLİĞİNDE

FATİH  ORTAOKULU  HER SINIF BİR  PİYES OYNUYOR ETKİNLİĞİNDE

               Fatih Ortaokulu  24/05/2017 Çarşamba günü  günü  saat 10:00 da  İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2017 Ankara ‘’Her Sınıf Bir Piyes Oynuyor ‘’Şenliği kapsamında ‘’Sınavsız hava Sahası ‘’ adlı oyununu  sergiledi.

           Şenlik kapsamında Yeşildere Kültür Merkezi’nde sergilenen oyuna   Okul Müdürleri,  İlçe Kültür Komisyonu   Üyeleri Kadriye ARI ,  Tülay REÇBER   ,   Öğrenci velileri ve öğrenciler  katıldılar.

                Fatih Ortaokulu   6/A sınıfı öğretmeni Şeyda AYDIN  ‘ın  öğrencileri ile uzun bir çalışma ve  emekleri  sonucunda ortaya çıkarttıkları ‘’Sınavsız Hava Sahası ‘’ adlı oyun da hayatın her döneminde girilen sınavların insanlar üzerindeki etkileri , oluşturduğu baskıları anlatılıyor .

      Oyun   İzleyici komisyon ve seyirciler tarafından büyük beğeni topladı.

 

         Öncelikle oyunun hazırlanması ve sergilenmesinde büyük emeği olan 6/A sınıfı  sınıf öğretmeni   Sayın  Şeyda AYDIN’a  , Okul İdarecilerine ,   Öğrenci ve öğrenci velilerine  çok teşekkür ederiz.


31-05-201731-05-2017


İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.