ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Garnizon Komutanımızdan İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret.

Elmadağ Garnizon Komutanı Sayın Dnz Alb. Tolga HACIMİRZAOĞLU, 11 Ocak 2018 Salı günü saat 13:30´da İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhan ERANIL´ı makamında ziyaret etti.
Garnizon Komutanımızdan İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret.

       Garnizon Komutanımız Sayın Dnz. Alb.  Tolga HACIMİRZAOĞLU, 19 Aralık 2017 tarihinde gerçekleştirilen Askerime Mektup etkinliğinde, askerlerimizin moral ve motivasyonlarını artırmak amacıyla mektup ve hediye gönderilmesi organizasyonunda emeği geçen tüm kişiler adına İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür etti.

       Başta Askerime Mektup etkinliği olmak üzere, Müdürlüğümüz ve okullarımızca düzenlenen programlara katılmaya çalıştığını ve programları çok beğendiğini dile getiren HACIMİRZAOĞLU, bundan sonra yapılacak olan etkinliklere de münkün olduğunca katılmaya çalışacağını belirtti.

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhan ERANIL, yapılan etkinliklere vermiş olduğu desteklerden ve güzel düşüncelerinden dolayı Garnizon Komutanımıza teşekkür etti.

11-01-201811-01-2018

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.