ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ‘ÜN ANNESİ ZÜBEYDE HANIM’IN VEFATINI ANMA ETKİNLİĞİ

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ‘ÜN ANNESİ ZÜBEYDE HANIM’IN VEFATINI ANMA ETKİNLİĞİ

        16 Ocak  2017 Pazartesi günü  Cumhuriyet İlkokulu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ‘ün annesi Zübeyde Hanım’ın vefatının 94.yıldönümünü  düzenlenen etkinlikle andı.  

        16/01/2017 Pazartesi günü saat 11:00 de Cumhuriyet İlkokulu Anasınıfı öğretmeni Merve SÜLAHİ ve öğrencilerinin   hazırladığı resim ,afiş ve maketlerden oluşan anlamlı serginin açılışını İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İlhan ERANIL yaptı .Sergi ziyaretine İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü sayın Dursun KARAKUŞ’ da katıldı. Okulun tüm  öğrencileri  sınıf öğretmenleri gözetiminde sergiyi ziyaret etti. Öğrencilere  serginin açılış amacı ,Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ’ün muhterem annesi Zübeyde Hanım’ın , Atatürk’ün hayatındaki yeri  yüksek şahsiyetinin oluşumundaki önemi anlatıldı.

 

        Tüm ziyaretçilerin beğenerek ziyaret ettikleri bu anlamlı sergi de emeği geçen Cumhuriyet İlkokulu idareci ,öğretmen, öğrenci ve öğrenci velilerine teşekkür ediyoruz . 

 

18-01-201718-01-2017

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.