ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gençlik Atölyeleri Pilot Uygulaması Kapsamında Yapılan Etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL'de Katıldı.

Gençlik Atölyeleri Pilot Uygulaması Kapsamında Yapılan Etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL'de Katıldı.

            Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde Müdürlüğümüzce yürütülen, Gazi Şahin Anadolu Lisesi ve Hasanoğlan Atatürk Fen Lisesi öğrencilerinden seçilen gruplar ile onların kişisel ve sosyal yaşam becerilerini geliştirmek, kültürler arası öğrenme, empati, girişimcilik, problem çözme, yaratıcı ve eleştirel düşünme ve öğrenmeyi öğrenme becerilerini geliştirmek için pilot uygulama olarak çeşitli öğrenme atölyeleri planlanmıştır.

            Bu kapsamda Gazi Şahin Anadolu Lisesi öğrencilerinin problem çözme becerisi, yaratıcı ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmek için etkinlik yapıldı. Etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL ve Gazi Şahin Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Faruk ÇAKIRAHMETOĞLU katılarak öğrencilerimizin etkinlikteki motivasyonlarını artırdılar.

 

            Eğlenerek öğrenme ortamı oluşturulması ve pilot uygulamayı desteklediği için projeyi yürüten Gazi Şahin Anadolu Lisesi Rehber öğretmeni Osman KAPLAN, Müdürlüğümüz ARGE sorumlusu Ayfer YILDIZ Müdürümüz Sayın Aytaç ÖZEL'e teşekkürlerini belirttiler. 

 

22-10-201922-10-201922-10-201922-10-201922-10-2019 

 

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.