ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan ERANIL´ın Bayram Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan ERANIL´ın Bayram Mesajı

Toplumumuzdaki dayanışma ve yardımlaşma duygularımızın en yoğun yaşandığı kardeşliğin ve dostluğun, barışın ve beraberliğin en ileri düzeye ulaştığı bayramlarımızdan birini daha kutlamanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

  Bayramlar insani duyguların ön plana çıktığı insanlarda dostluk, kardeşlik, birlik beraberlik ve dayanışma duygularını pekiştiren önemli kültürel değerlerimizdendir.

  Bu değerlere sahip çıkarak öncelikle anne, baba, aile bireyleri olmak üzere yakın akraba ve dostlar arasında bu duyguların en üst seviyede yaşatılması, milletimizin bekası için son derece yararlı olacaktır.

  Bu değerlerimizi fırsat bilerek el ele gönül gönüle birlik ve beraberlik içinde ülkemizi ve ilçemizi daha ileriye taşımak dileği ile çok kıymetli çalışma arkadaşlarım ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramını en içten duygularla kutlar; sağlık, mutluluk ve esenlik içinde nice bayramlara erişilmesini temenni eder, sevgi ve saygılar sunarım.

İlhan ERANIL 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.