ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Refik OLGUN Hasanoğlan Atatürk Fen Lisesi´ni Ziyaret Etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Refik OLGUN Hasanoğlan Atatürk Fen Lisesi´ni Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/18131541_IMG_5782.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik OLGUN ve Şube Müdürü Tahsin ERDEM Hasanoğlan Atatürk Fen Lisesi´ni ziyaret ederek okul idarecileri ve öğretmenleri ile görüştü. 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının tüm öğrenci, öğretmenlere hayırlı olmasını temenni ederek okul öğretmenlerine başarılar diledi.