ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Refik Olgun Karacahasan İlkokulu ve Ortaokulu´nu Ziyaret Etti
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Refik Olgun Karacahasan İlkokulu ve Ortaokulu´nu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_10/03133918_IMG_6801.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik OLGUN, Karacahasan İlkokulu ve Ortaokulu´nu ziyaret ederek okul idarecileri ve öğretmenleri ile görüştü. 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının tüm öğrenci, öğretmen ve idarecilere hayırlı olmasını temenni ederek okul öğretmenlerine başarılar diledi.