ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL, Atatürk İlkokulu, Namık Kemal Ortaokulu, Elmadağ Anadolu İHL ve İmam Hatip Ortaokulu ile Yenidoğan Anaokulu´nu Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL, Atatürk İlkokulu, Namık Kemal Ortaokulu, Elmadağ Anadolu İHL ve İmam Hatip Ortaokulu ile Yenidoğan Anaokulu´nu Ziyaret Etti.

            İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL ve Şube Müdürü Ali GÜZEL okul ziyaretleri kapsamında 05 Mart 2019 Salı günü, Atatürk İlkokulu, Namık Kemal Ortaokulu, Elmadağ Anadolu İHL ve İmam Hatip Ortaokulu ile Yenidoğan Anaokulu´nu ziyaret etti.

           İdarecilerden okullarla ilgili bilgi aldıktan sonra öğretmenler ile tanışan Müdürümüz, öğretmenlerle görüş alışverişinde bulunup istek ve önerilerini dinledi. Öğretmenler yapılan projelerden, projelerin eğitim öğretime katkısı ve dezavantajlarından, öğrencilerin hazır bulunuşluluğundan, veli okul işbirliğinden, taşımalı öğrencilerin durumlarından ve okul ihtiyaçlarından bahsettiler. 

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL; "Sizlerle bir arada olmaktan çok mutluyum. Toplumun geleceğinin bu odadan öğretmenler odasından başladığına inandığım için sizlerle burada öğretmenler odasında buluşmak istedim. Sizlerin çalışma ortamında huzurlu olması ve işlerinizin kolaylaştırılması için varız. Sizlerin mutluluğu öğrencileri, velileri dolayısıyla tüm toplumu etkilemektedir. Görüyorum ki sizler burada mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı tesis etmişsiniz ki bu beni ziyadesiyle memnun etti. Yetiştirdiğimiz bu öğrenciler ilerde toplumun belirli kademelerinde hizmet edecektir ama en önemlisi bizim için onlar ilerde birer anne baba olacak ve kendi geleceklerini yetiştireceklerdir. Bundan ötürür ki öğrencilerimizi yetiştirirken akademik başarılarının yanı sıra edepli, ahlaklı, medeniyetini ve kültürel değerlerini gözeten, milli manevi değerlere ve Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk´ün emanetlerine sahip çıkabilen, 2023 Eğitim Vizyonunun hedefleri doğrultusunda bireyler olmasını sağlamaktır. Yunus Emre´nin bir sözü vardır, "Girdim ilim meclisine, eyledim kıldım talep; Dediler ilim geride, illa edep illa edep" bu sözü kendime şiar edindim, sizlerin de öğrencileri yetiştirirken bu temel değerleri gözeteceğinize inancım tam, göstereceğiniz özverili çalışmalardan ötürü şimdiden teşekkür ediyorum" dedi.

          Memnuniyetini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL okullardan ayrıldı.

 

 

 

05-03-201905-03-201905-03-201905-03-201905-03-201905-03-201905-03-201905-03-2019

 

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.