ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL, Elmadağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Şener Gündem İlk ve Ortaokulu, Fatih İlk ve Ortaokulu´nu Ziyaret Etti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL, Elmadağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Şener Gündem İlk ve Ortaokulu, Fatih İlk ve Ortaokulu´nu Ziyaret Etti

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL ve Şube Müdürü Tahsin ERDEM ve Güner ŞAHİN okul ziyaretleri kapsamında 11 Mart 2019 Pazartesi günü, Elmadağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Şener Gündem İlkokulu ve Ortaokulu ile Fatih İlkokulu, Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu´nu ziyaret etti.

          Okul idarecilerinden okullarla ilgili bilgi aldıktan sonra öğretmenler ile tanışan Müdürümüz, öğretmenlerin istek, öneri ve görüşlerini dinledi. Öğretmenler yürütülen projelerden, özel eğitim öğrencilerin durumlarından, öğrencilerin hazır bulunuşluluğundan, meslek liselerine öğrenci talebinden ve okul ihtiyaçlarından bahsettiler. 

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL; "Toplumun geleceğinin öğretmenler odasından başladığına inandığım için sizlerle burada öğretmenler odasındayım. Sizlerin çalışma ortamının huzurlu olması ve işlerinizin kolaylaştırılması bizim önceliğimizdir. Burada iyi bir çalışma ortamı tesis etmişsiniz ki bu bizi memnun etti. Arkadaşlar öğrencilerimizi yetiştirirken akademik başarılarının yanı sıra edepli, ahlaklı, medeniyetini ve kültürel değerlerini gözeten, milli manevi değerlere ve Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk´ün emanetlerine sahip çıkabilen, 2023 Eğitim Vizyonunun hedefleri doğrultusunda bireyler olmasını sağlamaktır. Yunus Emre´nin bir sözü vardır, "Girdim ilim meclisine, eyledim kıldım talep; Dediler ilim geride, illa edep illa edep" bu sözü kendime şiar edindim, sizlerin de öğrencileri yetiştirirken bu temel değerleri gözeteceğinize inancım tam, göstereceğiniz özverili çalışmalardan ötürü şimdiden teşekkür ediyorum" dedi.

          Memnuniyetini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL okullardan ayrıldı.

 

11-03-201911-03-201911-03-201911-03-201911-03-201911-03-2019

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.