ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL, Şehit Sertaç Uzun MTAL, Yaşar Doğu Ortaokulu, Gazi Şahin Anadolu Lisesi ve Elmadağ Anadolu Lisesi´ni Ziyaret Etti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL, Şehit Sertaç Uzun MTAL, Yaşar Doğu Ortaokulu, Gazi Şahin Anadolu Lisesi ve Elmadağ Anadolu Lisesi´ni Ziyaret Etti

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL ve Şube Müdürü Ali GÜZEL, okul ziyaretleri kapsamında 01 Mart 2019 Cuma günü İlçemiz Şehit Sertaç Uzun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Yaşar Doğu Ortaokulu, Gazi Şahin Anadolu Lisesi ile Elmadağ Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenleriyle öğretmenler odasında bir araya geldi.

          Okullarla ilgili bilgi aldıktan sonra öğretmenler ile tanışan Müdürümüz, öğretmenlerle görüş alışverişinde bulunup istek ve önerilerini dinledi. Öğretmenler yapılan projelerden, öğrenci başarı durumlarından, veli işbirliğinden, okul ihtiyaçlarından bahsettiler. 

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL; "Sizlerle bir arada olmaktan çok mutluyum. Geleceğimizin şekillenmesinin bu odadan başladığına inandığım için sizlerle burada öğretmenler odasında buluşmak istedim. Sizlerin mutluluğu için buradayız ve sizlerin işlerini kolaylaştırmak için varız. Sizlerin mutluluğu öğrencileri, velileri dolayısıyla tüm toplumu etkilemektedir. Yetiştirdiğimiz bu öğrenciler ilerde toplumun belirli kademelerinde hizmet edecektir ama en önemlisi bizim için onlar ilerde birer anne baba olacak ve kendi geleceklerini yetiştireceklerdir. Bu nedenle öğrencilerimizi yetiştirirken kendimize edineceğimiz şiar edepli, ahlaklı, kültürel değerleri gözeten, milli manevi duygulara sahip bireyler yetiştirmek olmalıdır. Yunus Emre´nin bir sözüyle konuşmamı sonlandırmak istiyorum, "Girdim ilim meclisine, eyledim kıldım talep; Dediler ilim geride, illa edep illa edep" bu sözü kendime düstur edindim, sizlerinde bu düsturla öğrencileri yetiştireceğinize inancım tam, göstereceğiniz özverili çalışmalardan ötürü şimdiden teşekkür ediyorum" dedi. Memnuniyetini bildirerek okullardan ayrıldı.

 

01-03-201901-03-201901-03-201901-03-201901-03-201901-03-201901-03-201901-03-201901-03-2019

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.