ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL'in 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL'in 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Kıymetli Eğitim Paydaşlarımız,   

İlçemiz Milli Eğitim Camiası olarak, bütün kademe, tür ve derecelerdeki kurumlarımızla 2019-2020 Eğitim Öğretim yılına hazırız.

9 Eylül Pazartesi Günü sabah ilk zilin çalmasını, İstiklal Marşımızı gururla okumayı ve sınıflarımızda sizleri karşılamayı en az öğrencilerimiz ve velilerimiz kadar biz de heyecanla bekliyoruz..  

Yaz ayları boyunca bütün okullarımızda yoğun bir hazırlık dönemi geçirdik. Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk'tan aldığımız motivasyonla, bölgemizde faaliyet gösteren kamu kurum, kuruluşları ve sanayicilerimizle işbirliği içerisinde pek çok çalışma yürüttük.

Şu anda kullanıma hazır 25 adet, yapımı devam eden 12 adet Tasarım-Beceri Atölyelerimizle, ulusal ve uluslararası proje çalışmalarımızla 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda başarılı bir eğitim öğretim yılı geçireceğimizi ümit ediyorum.

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere hedef gösterdiği "Milli Ülkümüzü" gerçekleştireceğine inandığımız, memleketimizin geleceği gördüğümüz çocuklarımıza iyi bir eğitim öğretim ortamı hazırlamak için özveriyle çalışan şube müdürlerimize, okul yöneticilerimize, ilçe personelimize, bütün öğretmenlerimize, yardımcı personellerimize üstün gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Pazartesi ders başı yapacak bütün öğretmenlerimize mutlu, huzurlu ve üretken bir eğitim öğretim dönemi diliyorum.

Öğrencilerimize başarılar diliyor, gözlerinden öpüyorum.

Okul heyecanını çocuklarıyla birlikte yaşayan anne babalara kolaylıklar diliyorum.

Cenab-ı Hak, yar ve yardımcımız olsun. Zorumuzu kolay kılsın.    

 

#BizHazırızBekliyoruz

#EğitimEkipİşidir

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.