ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL'in Öğretmenler Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL'in Öğretmenler Günü Mesajı

Kıymetli Öğretmenim,   

Mensubu olmakla onur duyduğum bu kutlu mesleğimizde Elmadağ Eğitim Ailesinde sizinle çalışmaktan gurur duyuyorum.  

İçinden geçtiğimiz zorlu salgın sürecinde gösterdiğiniz üstün fedakarlık ve gayretleri takdirle izledim. Bütün zorluklara karşı ekip ruhuyla hareket edip uzaktan veya yüzyüze çocuklarımıza gösterdiğiniz  yakın ilgiye, pek çok alanda hiç yüksünmeden mücadele ettiğinize ve yüksek meslek aşkınıza bir kere daha şahit oldum.  

Mesleğinizin kaçıncı yılında olduğunuzu bilmemekle birlikte, ilk günkü aşk ve heyecanla, sahip olduğunuz yüksek enerji ve birikiminizi, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ün hepimize hedef gösterdiği "Milli Ülkümüz"e ulaşma yolunda; Büyük Türk Milletinin geleceği olan yavrularımızdan ve bizlerden hiçbir zaman esirgemeyeceğinize eminim.  

Mutlu Türkiye'nin "Mutlu Öğretmenler" eliyle sağlanabileceği inancı ile huzurunuzda hürmetle eğiliyor; size, ailenize ve sevdiklerinize sağlıklı ve huzurlu bir yaşam diliyorum.  

Bu sene Kovid-19 Salgını tedbirleri gereği dar kapsamlı bir program yapmak durumunda olduğumuzu üzülerek belirtiyor, Öğretmenler gününüzü gönülden kutluyorum.  

 

Sevgiyle...  

 

     Aytaç ÖZEL

Milli Eğitim Müdürü

 

     23-11-202023-11-2020    

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.