ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN OMAǒIN 2.DÖNEM MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN OMAǒIN 2.DÖNEM MESAJI

  Güçlü yarınlarımızın teminatı olan sevgili öğrencilerim, uzun bir tatilin ardından 2.dönem başlıyor. Bu dönem başarılarınızın artarak büyüyeceğine ,filizlenip dönem sonunda meyvelerini vereceğine inancım tamdır. Sevgili öğrenciler hiçbir başarı merdiveni eller cepte tırmanılmıyor. Bu bilinçle hareket ederek planlı ve günü gününe çalışacağınıza inanıyorum. Unutmayın ki çalışan mükafatını er ya da geç mutlaka alır. Bu inanç, azim ve kararlılıkla zorlukları aşacaksınız.

    Öğrencilerimizin bu zorlu yolculuğunda onları asla yalnız bırakmayan her türlü fedakarlığı görev bilen kıymetli velilerimiz çocuklarınıza gösterdiğiniz sevgi, ilgi ve özen ülkemize, ülkemizin geleceğine gösterdiğiniz sevgi, ilgi ve özendir. Çocuklarımızın eğitiminde en büyük yardımcımız sizlersiniz.

    Aydınlık yarınlarımızın müjdecisi değerli öğretmen arkadaşlarım, mesleklerin içinde belki de en zor olanı icra ediyorsunuz. Sizlere güvenimiz tam. Gayretleriniz başarı olarak dönecektir. Mesleğinizi icra ederken karşılaşacağınız zorluklar sizi yıldırmayacaktır. Bu bilinçle yarınlarımızı ellerinize teslim ederken en ufak bir tereddüdümüz yoktur. Onları en iyi şekilde eğiteceğinizi bilmenin huzuru içindeyim.

 

    2.Dönemimiz hepimize hayırlı olsun.

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.