ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN OMAǒIN LYS MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN OMAǒIN LYS MESAJI

 

       Sevgili Gençler;

       18-19 Haziran ve 25-26 Haziran 2016 tarihlerinde LYS(Lisans Yerleştirme Sınavı)’ye gireceksiniz. Sınavlar başarılı olun ya da olmayın her durumda bir son değil başlangıçtır. Biliyorum ki bu sınav sizin için çok önemli. Sizler de bu sınavın önemi doğrultusunda sabırla, inançla, azimle yoğun bir çalışma temposuna girdiniz. İnşallah sınavlarda üstün başarı gösterecek ve geleceğinizi şekillendireceksiniz. Kendinize güvendiğiniz sürece aşamayacağınız hiçbir engelin bulunmadığına inanıyorum. Sevgili gençler ;İyimser olun ve her zaman olumlu düşünün. Sınav sonucunda alacağınız puan her ne olursa olsun bizler daima sizlerin yanındayız, bunu sakın unutmayın.

 

      Bu duygu ve düşüncelerimle bugüne kadar ki çalışmalarınızın, emeklerinizin karşılığını almanızı diliyor, sizleri bu sınava hazırlayan başta kıymetli velilerime ve mesleğinin hakkını vererek eğitimde feda edilecek tek bir birey bile yoktur felsefesini düstur edinmiş meslektaşlarıma saygılarımı  sunuyorum.

 

17-06-2016

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.