ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik OLGUN, Atatürk İlkokulu ve Namık Kemal Ortaokulu Ziyaret Etti
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik OLGUN, Atatürk İlkokulu ve Namık Kemal Ortaokulu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_10/18161826_IMG_9165.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik Olgun, Atatürk İlkokulu ve Namık Kemal Ortaokulu´nu ziyaret etti. Okul idarecilerinden okulla ilgili bilgiler alarak incelemelerde bulundu. Sınıfları ziyaret ederek öğretmenlerle istişarede bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, öğrencilerle sohbet ettikten sonra memnuniyetini dile getirerek okuldan ayrıldı.