ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik OLGUN, Hasanoğlan Hanımlar Lokalini Ziyaret Etti
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik OLGUN, Hasanoğlan Hanımlar Lokalini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2019_01/16102716_IMG_9097.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Refik OLGUN ve Şube Müdürü Ali GÜZEL, Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Binasında bulunan Ankara Büyükşehir Belediyesi Hasanoğlan Hanımlar Lokalini ve Hasanoğlan ve Yeşildere bölge sorumlusu İbrahim BÜYÜKEKŞİ´yi ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik OLGUN, açılan kursları inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Kursiyerlerle sohbet ettikten sonra memnuniyetini bildirerek ayrıldı.