ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik Olgun, Hasanoğlan Mareşal Çakmak İlkokulu ve Şehit Miraç Yıldırım İlkokulu´nu Ziyaret Etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik Olgun, Hasanoğlan Mareşal Çakmak İlkokulu ve Şehit Miraç Yıldırım İlkokulu´nu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2018_10/16092610_IMG_8565.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik Olgun, Hasanoğlan Mahallesinde bulunan Mareşal Çakmak İlkokulu ile Şehit Miraç Yıldırım İlk ve Ortaokulu´nu ziyaret etti. Okul idarecilerinden okulla ilgili bilgiler alarak incelemelerde bulundu. Sınıfları ziyaret ederek öğretmenlerle istişarede bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, öğrencilerle sohbet ettikten sonra memnuniyetini dile getirerek okuldan ayrıldı.