ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik OLGUN´un 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı I. Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik OLGUN´un 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı I. Dönem Sonu Mesajı

Çok Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Eğitim Çalışanları,  Değerli Öğretmenlerimiz, Sevgili Öğrencilerimiz ve Saygıdeğer Veliler;

2018-2019 eğitim-öğretim yılının birinci dönemi tatili 18 Ocak 2019 Cuma gününden itibaren başlayacak olup 4 Şubat 2019 Pazartesi günü eğitim öğretimin başlamasıyla sona erecektir. Elmadağ İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak birinci dönemi başarılı, huzurlu ve sorunsuz bir şekilde tamamlamanın mutluluğunu tüm okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, personelimiz, velilerimiz ve sevgili öğrencilerimizle birlikte yaşıyoruz.

Okullarımızda gerçekleştirilen eğitim öğretim faaliyetlerinden istenilen sonuçların alınabilmesi; öğrenci, öğretmen ve velilerimizin eğitim öğretim süreci boyunca veli ve öğretmen iş birliği içerisinde olmasına bağlıdır.

Kıymetli Velilerimiz, öğrencilerimizin eğitimlerine gösterdiğiniz ilgi, onlarla birlikte geçirdiğiniz zaman, onlara gösterdiğiniz anlayış, verdiğiniz sevgi ve her daim yanlarında olduğunuzu hissettirmeniz çocuklarımızın başarılarını arttıracak ve yarınlara emin adımlarla yürümelerinde etkin rol oynayacaktır.

Çocuklarımızın başarılarını sadece karne notlarından ibaret görmemeliyiz. Unutmamalıyız ki karne tek başına başarı göstergesi değildir. Karneler, öğrencilerimizin davranış, tutum, şahsiyet ve zekâlarının bir göstergesi olmayıp sadece dönem boyunca derslerde gösterdikleri performansın değerlendirilmesidir.

Sevgili Öğrencilerimiz, tatilde dinlenmeniz, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmeniz, tarihi mekânları, müzeleri gezmeniz, sportif, sanatsal ve kültürel değeri olan sosyal aktivitelere katılmanız ve kitap okumanız sizlere birçok fayda sağlayacaktır.

Çok kıymetli eğitim yöneticisi ve öğretmen arkadaşlarım öğrencilerimizin eğitimine verdiğiniz hizmetlerin ikinci dönemde de azim ve inançla devam etmensini diliyorum.

Tüm personelimize, öğretmenlerimize, okul/kurum yöneticilerine ve velilerimize gösterdikleri özveriden dolayı teşekkür ederim. Milli Eğitim Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde yapacağımız yeni projelerle daha başarılı bir ikinci dönem yaşanılması temennisi ile hepinize iyi tatiller diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

                                                                                     Refik OLGUN

                                                                       Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.