ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ücretli Öğretmenlerimizle Toplantı Yaptı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ücretli Öğretmenlerimizle Toplantı Yaptı.

26 Eylül 2017 Salı günü, İlçemiz Atatürk Ortaokulu Konferans Salonu´nda, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhan ERANIL başkanlığında, ilçemizde görev yapan ders saati ücretli öğretmenlerimizle toplantı yapıldı.

Toplantı açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan ERANIL konuşmasında; "Elmadağ´da göreve başlayalı yaklaşık 10 ay oldu. Öğretmenlerimizin de katıldığı ilk toplantımda onlara Elmadağ´ı sorduğumda birçoğu soğuk olduğundan bahsetti. Ama biz Elmadağ´ın soğuğuyla değil eğitimiyle anılan bir ilçe olmasını istiyoruz. Bunu başarabilmemiz içinde siz değerli meslektaşlarımızın ellerini taşın altına koyması gerekmektedir. Siz ücretli öğretmenlerimizin sorumluluk ve önem bakımından bizim gözümüzde kadrolu öğretmetlerimizle  hiçbir farkınız yok. Sizlerden isteğim görevinizi en layıkıyla yapmanız." dedi.

Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İlhan ERANIL, öğretmenlerimizin görevleri ile ilgili karşılaşmış oldukarı sıkıntıları kendilerinden dinleyerek çözüm konusunda gerekli çalışmaların hemen yapılacağını söyledi. 

Dilek ve temennilerden sonra toplantı sona erdi.

 28-09-201728-09-201728-09-201728-09-201728-09-2017

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.