ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzden Emekli Müfettişlerimize Ziyaret
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüzden Emekli Müfettişlerimize Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_10/12173225_IMG_8332.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik OLGUN, İlçemiz Hasanoğlan Mahallesinde ikamet eden Emekli Müfettiş Cevat BÜYÜKEKŞİ´yi ve yeni ameliyat olan Emekli Müfettiş Osman KARAPINAR´ı evlerinde ziyaret etmiştir. Kendilerine eğitim camiasına yaptıkları uzun süreli öğretmenlik, yöneticilik ve müfettişlik görevlerinden dolayı teşekkür ederek, geçmiş olsun temennileri ile Allah´tan şifa diledi.