ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Okul Sağlığı Kurulu Toplantısı

İlçe Okul Sağlığı Kurulu Toplantısı

          Elmadağ İlçe Sağlık Müdürlüğü Dr. Kazım Tolga ERSEN ve İlçe Sağlık Müdürlüğü yetkilileri ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL ve Müdürlüğümüz Şube Müdürleri Ali GÜZEL, Tahsin ERDEM, İSG Uzmanı Soner YILDIRIM'ın katılımlarıyla Müdürlüğümüz toplantı salonunda İlçe Okul Sağlığı Kurulu toplantısı yapıldı.

          Elmadağ İlçe Sağlık Müdürlüğü'nün okullarımızda yaptığı çalışmalar ve öğrencilerin sağlık kontrolüyle ilgili tutulan veri tabanı hakkında bilgilendirme yapıldı.

          2019-2020 eğitim-öğretim yılında İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Aile Sağlık Merkezi işbirliğinde belirlenen takvim çerçevesinde okullarımızda öğrenim gören öğrencilerin göz taraması, ağız ve diş sağlığı taraması, işitme taraması ve genel sağlık taramasından geçirilmesi yönünde karar alındı.

           İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytaç ÖZEL; "Başta İlçe Sağlık Müdürü Dr. Kazım Tolga ERSEN olmak üzere Sağlık Müdürlüğü çalışanlarına yaptıkları çalışmalardan ve yakın işbirliklerinde ötürü teşekkür ediyorum. Sağlık taramasında geçmeyen öğrencilerimizin kalmaması adına yapılan bu verimli toplantı neticesinde sağlık bir nesil yetiştirmeyi, sağlık problemi olan öğrencilerimizi zamanın tespit etmeyi ve gerekli yönlendirmeyi yapmayı planlıyoruz. Bu anlamda yapılacak çalışmalarda Müdürlüğümüz ve Okullarımız olarak gereken tüm desteği vermeye hazırız." Dedi.

 

 

08-10-201908-10-201908-10-2019

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.