ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Cumhuriyet İlkokulu Proje Ekibi Erasmus+ Projesi Kapsamında Bulgaristan´a Gitti

İlçemiz Cumhuriyet İlkokulu Proje Ekibi Erasmus+ Projesi Kapsamında Bulgaristan´a Gitti

Cumhuriyet İlkokulu Proje ve TKY Ekibi; ‘’ Let’ s Play Lively, Study Digitally ‘’ isimli bir AB projesi hazırlayarak 2017 yılında Erasmus+ programına başvurmuş ve Ankara ili içerisinde Erasmus+ Programı kapsamında proje sahibi 5 okuldan biri olmaya hak kazanmıştır. Proje ile ilgili çalışmalar Ekim 2017- Ekim 2019 yılları arasında yürütülecektir. Cumhuriyet İlkokulu Okul Müdürü Mahmut GEVHER, proje sorumlu öğretmenleri Songül İLHAN ve Tuğba KÜÇÜKBOSTAN ile birlikte proje başlangıç tarihinden günümüze kadar Romanya, Litvanya ve Bulgaristan’ da yapılan proje toplantılarına katılmışlardır. Şubat ayı içerisinde yapılacak olan Polonya toplantısının ardından Haziran ayı içerisinde proje ortağı yabancı ülke okullarının ekipleri Cumhuriyet İlkokulunda yapılacak olan proje kapanış toplantısına katılacaklardır.

Bulgaristan´da yapılan proje toplantılarına katılan Cumhuriyet İlkokulu Proje ve TKY Ekibi, Bulgarsitan dönüşü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik OLGUN´u makamında ziyaret ederek yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi verdiler. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Refik OLGUN proje ekibinde görev yapan Cumhuriyet İlkokulu öğretmen ve idarecilerine başarılar dileyerek kendisine takdim edilen hediye için teşekkür edip, yapılan bu çalışmalar duyduğu memnuniyetini dile getirmiştir.

 

19-12-201819-12-2018

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.