ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Gazi Şahin Anadolu Lisesi'nde Tahliye Tatbikatı Yapıldı
![İlçemiz Gazi Şahin Anadolu Lisesi'nde Tahliye Tatbikatı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2020_03/03135030_FUTV7856.jpg)
İlçemiz Gazi Şahin Anadolu Lisesi'nde 28 Şubat Sivil Savunma günü etkinlikleri çerçevesinde Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti Ankara Şube Başkanlığı Afet Haberleşme ekibi desteğiyle tahliye tatbikatı yapıldı. Saat 10:00 gibi başlayan çalışmalar esnasında kurulan uzun mesafe(hf) telsizlerle Tekirdağ, Trabzon, Konya ve Manisa illerindeki amatör telsizciler ile öğrenciler görüştürüldü.