ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KARNE TÖRENİ
![KARNE TÖRENİ](/meb_iys_dosyalar/2015_01/k_27113510_img_0512.jpg)
23 Ocak 2015 İlçemize bağlı tüm okullarımızda Karne Törenleri düzenlendi. Şehit Sertaç Uzun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ndeki törene, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin OMAÇ ve Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin Katıldı. Okulda derecceye giren öğrenciler başarılarından dolayı, Belediye Başkanı Sayın Gazi ŞAHİN tararafından ödüllendirildi.