ANKARA ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KÜÇÜK RESSAMLAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZLE BULUŞTU

KÜÇÜK RESSAMLAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZLE BULUŞTU

 

     İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Omaç 18/05/2016 Çarşamba günü saat 13.00’de Toki Anaokulu’nun düzenlediği resim sergisine katıldı.

     Toki Anaokulu’nun düzenlediği “Kış” temalı yarışmanın ödül töreni ve resim sergisi İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin OMAÇ, okul müdürleri, öğretmen, öğrenci ve öğrenci velilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

     Törende dereceye girenlere ödüllerinin verilmesinin ardından bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin OMAÇ:”Çocuk bir evin neşesi, neşe kaynağıdır. Biz onlar için varız. O kadar temiz, o kadar masumlar ki insan onların yanından ayrılmak istemiyor. Yüzleri hesapsız gülüyor, inşallah yüzleri hep de gülsün, onlar güldükçe biz de güleceğiz. Allah onlara bereketli bir ömür versin, eğitim alanında da Allah zihin açıklığı versin” dedi.

 

     İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin OMAÇ, okul müdiresi Birsen Bayar’a etkinlikten dolayı teşekkür ederek Toki Anaokulu’ndan ayrıldı.

İsmetpaşa Mahallesi Cumhuriyet Cad. No 67 Elmadağ/ANKARA - 0 312 863 62 30

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.