ANKARA
ELMADAĞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kütüphane Açılışı
![Kütüphane Açılışı](/meb_iys_dosyalar/2021_12/16105604_FB_IMG_1639641093019.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan ve her okula kütüphane kazandırmayı amaçlayan "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" projesi kapsamında Öğretmenler Ortaokulu koridorunda oluşturulan Kültür Sokağı'nın açılışı yapıldı.
Açılış; müdürümüz Sn. Aytaç ÖZEL, şube müdürümüz Sn. Ali GÜZEL, Arge Kordinatörümüz Sn. Esra YENİCELİ ve okul müdürümüz Sn. Müberra DURAK'ın katılımıyla gerçekleştirildi.